07:40 04.05.2018

"Атлетіко" вийшов у фінал Ліги Європи УЄФА, перемігши за сумою двох зустрічей "Арсенал"

1 хв читати

Футболісти мадридського "Атлетіко" завоювали путівку до фіналу Ліги Європи УЄФА.

За сумою двох півфінальних зустрічей іспанський клуб виявився сильнішим лондонського "Арсеналу". У матчі-відповіді він на своєму полі здолав суперника з рахунком 1: 0, тоді як у першій зустрічі в Лондоні була зафіксована нічия - 1: 1.

Автором голу у відповідному протистоянні став Дієго Коста, який вразив ворота "Арсеналу" на другій хвилині компенсованого до першого тайму часу.

Таким чином, для головного тренера "Арсеналу" Арсена Венгера цей матч став останнім в рамках єврокубків на посаді наставника лондонського клубу. Як повідомлялося, після закінчення сезону А.Венгер залишає "Арсенал".

У фіналі "Атлетіко" зіграє з переможцем пари "Ред Булл Зальцбург" (Австрія) - "Марсель" (Франція). Основний час матчу завершився з рахунком 2: 0 на користь австрійської команди, результат першого матчу - аналогічний рахунок на користь "Марселя".

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт

Мінспорту дає українським атлетам рекомендації щодо запобігання провокаціям з боку спортсменів з РФ і Білорусі на Олімпіаді - Бідний

Мінспорту внесло вже понад 760 осіб до переліку російських і білоруських спортсменів, які підтримують війну в Україні