08:47 04.05.2018

"Марсель" став другим фіналістом Ліги Європи УЄФА, обігравши в півфіналі австрійський "Ред Булл Зальцбург"

1 хв читати

Футболісти команди "Марсель" (Франція) завоювали путівку в фінал Ліги Європи УЄФА.

У півфіналі змагання вони за сумою двох зустрічей виявилися сильнішими австрійського клубу "Ред Булл Зальцбург".

У матчі-відповіді "Марсель" поступився в гостях супернику з рахунком 1: 2, тоді як у першій зустрічі вдома взяв гору - 2: 0. При цьому основний час відповідного протистояння завершився з рахунком 2: 0 на користь команди "Ред Булл", унаслідок чого для виявлення переможця було призначено додатковий час.

На 53-й хвилині Амаду Айдара вивів "Ред Булл" уперед, на 65-й хвилині футболіст "Марселя" Буна Сарр уразив свої ворота, завдяки чому австрійський клуб зміцнив перевагу в рахунку. За чотири хвилини до закінчення овертайму футболіст "Марселя" Роланду скоротив відставання в рахунку, і цей гол виявився вирішальним у двоматчевому протистоянні.

У фіналі "Марсель" зіграє з мадридським "Атлетіко", який за сумою двох зустрічей виграв у лондонського "Арсеналу". Фінал відбудеться 16 травня в Ліоні.

Програми обмінів і допомога від Польщі у спортивній сфері є показником солідарності країн

Німеччина запровадить контроль на кордонах під час Євро-2024

Україна звернулася до МОК і Міжнародної тенісної федерації у зв'язку з порушенням рекомендацій щодо нейтралітету спортсменів РФ і Білорусі

МОК: 12 "нейтральних російських спортсменів" пройшли кваліфікацію на ОІ-2024, максимальна кількість - 55; їхньої участі у відкритті не буде

Відсутність публічної позиції щодо війни в Україні є недостатньою для набуття статусу нейтрального спортсмена громадянами РФ і Білорусі - Мінспорту

Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на змаганнях United States Air Force Trials 2024 - Мінветеранів

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх

НОК закликає Федерацію гімнастики Німеччини не порушувати рекомендацій МОК щодо нейтралітету спортсменів із РФ і Білорусі