16:12 11.05.2018

Нацполіція вже перевірила акредитацію 9 тис. залучених до проведення в Києві фіналу Ліги чемпіонів УЄФА осіб

1 хв читати
Нацполіція вже перевірила акредитацію 9 тис. залучених до проведення в Києві фіналу Ліги чемпіонів УЄФА осіб

 Українські правоохоронці заздалегідь розпочали перевірку акредитації персоналу, залученого до проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017/2018, що відбудеться в Києві, повідомив начальник Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Національної поліції України Василь Неволя.

"Департамент міжнародного співробітництва проводить перевірку акредитації персоналу, який буде задіяний в проведенні футбольних матчів. Сьогодні поліція вже перевірила понад 9 тисяч таких осіб", - цитує в п'ятницю прес-служба Нацполіції України В.Неволю.

Крім того, вже визначені десять офіцерів зв'язку, які представляють Управління міжнародного поліцейського співробітництва, Головне управління поліції в місті Києві та Департамент превентивної діяльності. Поліцейських закріплять за командами-учасницями та офіційними делегаціями клубів.

Раніше в п'ятницю перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий повідомив, що на час проведення фінального матчу Ліги чемпіонів до забезпечення правопорядку заплановано залучити близько 12 тис. українських правоохоронців, зокрема 6 тис. поліцейських, 3 тис. нацгвардійців, тисячу прикордонників та інші підрозділи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА