22:59 13.05.2018

"Шахтар" став 11-разовим чемпіоном України з футболу

1 хв читати

"Шахтар" забезпечив собі перемогу в чемпіонаті України сезону 2017-2018 років за тур до закінчення першості.

У матчі 31-го туру "гірники" обіграли на своєму полі у Харкові з рахунком 1:0 "Верес" завдяки реалізованому Марлосом пенальті на п'ятій хвилині зустрічі.

"Динамо" обіграло "Зорю" в Запоріжжі з рахунком 1:0 завдяки голу словенця Беньяміна Вербича на 68-й хвилині.

Отже, "Шахтар" за тур до кінця чемпіонату зберіг відрив у 5 очок від "Динамо" і вже недосяжний для конкурента.

"Шахтар" став чемпіоном України одинадцятий раз в історії і другий сезон поспіль. В активі київського "Динамо" 15 перемог у чемпіонатах незалежної України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

"Шахтар" не зміг вийти в плей-оф Ліги чемпіонів і гратиме у Лізі Європи

Наставник "Шахтаря" подякував президенту "Динамо" за сприяння у проведенні матчу проти "Ліона" у Києві

На матч "Шахтар" - "Ліон" у Києві очікується до 350 уболівальників із Франції

Гендиректор "Шахтаря" подякував президенту "Динамо" за позицію щодо перенесення матчу ЛЧ на "Олімпійський", де наступного дня зіграють кияни

"Шахтар" другий тур поспіль втрачає очки в чемпіонаті України

"Шахтар" вирвав перемогу у "Гоффенгайма" і зберіг шанс на вихід в плей-оф Ліги чемпіонів