Інтерфакс-Україна
07:45 14.05.2018

Федерер знову став першою ракеткою світу

1 хв читати
Федерер знову став першою ракеткою світу

Швейцарський тенісист Роджер Федерер очолив рейтинг Асоціації тенісистів професіоналів (ATP), оновлену ​​версію якого опубліковано в понеділок.

На друге місце, відповідно, опустився іспанець Рафаель Надаль.

20-кратний переможець турнірів серії "Великого шолома" Роджер Федерер неодноразово ставав першою ракеткою світу, а вперше 36-річний спортсмен очолив рейтинг ATP в лютому 2004 року.

В цілому на рахунку Федерера 97 виграних турнірів. До цього часу він виграв тисяча сто сорок дев'ять офіційних матчів, програв 252.

До першої десятки оновленого рейтингу, крім Федерера і Надаля, входять Олександр Звєрєв (Німеччина), Григор Димитров (Болгарія), Марін Чиліч (Хорватія), Хуан Мартін дель Потро (Аргентина), Кевін Андерсон (ПАР), Домінік Тім (Австрія), Джон Існер (США), Давід Гоффен (Бельгія).

 

ОСТАННЄ

Вболівальники у Кракові вивісили банери про Львів та Волинь під час матчу з "Шахтарем"

Міністр спорту Бідний: Російські та білоруські спортсмени залишаються поза Паралімпійськими іграми-2026

Україна не приєдналася до рішення Конференції ЮНЕСКО про обрання РФ до Комітету управління Фондом з викорінення допінгу у спорті

НОК розпочав пілотний проєкт менторської підтримки "Game Changers" для колишніх спортсменів

Роналду став першим футболістом-мільярдером зі статком $1,4 млрд

Італія подає в ООН пропозицію про перемир'я в Україні та Секторі Ґаза для Олімпійських ігор - міністр

Інформацію про 515 загиблих на війні спортсменів розміщено на сайті "Янголи спорту"

Україна закликала не допустити обрання представників РФ та Білорусі до керівних органів Європейської федерації гімнастики

Українська збірна ветеранів виборола 243 медалі на Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Професійні баскетболісти та ветерани об’єдналися на "Матчі Рівності" в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА