Інтерфакс-Україна
14:10 15.05.2018

МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздок на ЧС з футболу в Росії

1 хв читати
МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздок на ЧС з футболу в Росії

Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Російської Федерації для відвідування змагань фінальної частини Чемпіонату світу з футболу в зв'язку з серйозними загрозами особистій безпеці.

"Перебування громадян України на території РФ пов’язане із серйозними загрозами для особистої безпеки. Російські силові структури та каральні органи  вдаються до затримань та звинувачень у шпигунській або терористичній діяльності, вчиняють проти українців інші провокативні дії", - йдеться в заяві МЗС, оприлюдненій на сайті міністерства у вівторок.

Українські дипломати зазначили, що Росія вдається до ганебної практики обмеження або взагалі відмови у доступі до затриманих громадян України консулів та адвокатів.

У МЗС поінформували, що "розпалювання силами кремлівської пропаганди антиукраїнських настроїв є додатковим фактором ризику" для перебування громадян України на території РФ.

"Будь-яка демонстрація своєї приналежності до України може спровокувати цілеспрямовану агресію з боку російських фанатських угруповань, більшість з яких не приховують свого ворожого ставлення до українців", - зазначили в зовнішньополітичному відомстві.

МЗС України також закликало зарубіжних партнерів політично бойкотувати фінальну частину чемпіонату світу з футболу на території Росії.

"Вважаємо, що відмова у направленні до РФ офіційних делегацій стане важливою демонстрацією міжнародної солідарності у несприйнятті агресивної політики РФ та здійснення злочинів проти прав людини", - резюмували дипломати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські спортсмени починають прибувати до олімпійських селищ Італії - НОК

Мінспорту: 494 спортсменів, тренерів і спортперсоналу прострочили дозволені терміни перебування за кордоном

Затверджено склад делегації збірної команди України для участі в зимовій Олімпіаді-2026 в Італії - НОК

Затверджено склад делегації збірної команди України для участі в зимовій Олімпіаді-2026 в Італії - НОК

Бідний вважає, що в України є великий потенціал щодо повернення міжнародного спорту в країну після війни

Мінспорту активно тримає контакт з молодими спортсменами за кордоном, але це не завжди просто - Бідний

Бідний допускає запуск грантів на навчання в університетах для видатних спортсменів з наступного навчального року

Бідний: Зміна так званого спортивного громадянства - це одиниці серед представників спорту вищих досягнень

Бідний: Маніпуляції в спорті є великою загрозою, особливо в контексті розвитку електронного беттінгу

Зарплата тренерів не є однорідною, але сфера дає достатньо можливостей для розвитку, - Бідний

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА