Інтерфакс-Україна
14:47 17.05.2018

Фінал ЛЧ уперше в історії можна буде подивитися публічно на Контрактовій площі в Києві

1 хв читати
Фінал ЛЧ уперше в історії можна буде подивитися публічно на Контрактовій площі в Києві

Влада Києва домовилася з УЄФА про те, що вперше в історії відбудеться публічний перегляд фіналу Ліги чемпіонів - 26 травня на Контрактовій площі в Києві, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

"Є приємна новина для футбольних уболівальників, які не потраплять на "Олімпійський". УЄФА вперше в історії Ліги чемпіонів погодив публічний перегляд фінального матчу. І 26 травня на Контрактовій площі в столиці близько 15 тис. уболівальників зможуть подивитися на великому екрані матч, у якому зійдуться "Ліверпуль" з "Реалом", - написав В.Кличко на своїй сторінці у Facebook у четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Збірна України з волейболу розпочала підготовку до міжнародного сезону

Кличко відвідав змагання ветеранів  "Київ незламний"

Україна закликає МОК і FIG відсторонити російську гімнастку Мельникову від міжнародних змагань як нейтральну спортсменку

Українські спортсмени здобули вже 17 ліцензій на участь у зимовій Олімпіаді-2026

Кабмін призначив 50 стипендій тренерам, які забезпечують підготовку до Олімпіади-2026 в Італії і Олімпіади-2028 в Лос-Анджелесі

Бій Усика з Дюбуа відбудеться 19 липня на стадіоні "Вемблі"

Рада підтримала законопроєкт щодо адаптивного спорту

Усик проведе бій з Дюбуа за пояс абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі 12 липня на стадіоні "Вемблі" – ЗМІ

Олімпіада-2028: П'ять нових видів спорту, гендерний паритет у командних змаганнях, нові медальні шанси

На літньому ЄЮОФ-2025 Україну представлятимуть 78 спортсменів у 12 видах спорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА