00:35 21.05.2018

Збірна Швеції з хокею стала 11-разовим чемпіоном світу

2 хв читати

Хокеїсти збірної Швеції завоювали золото чемпіонату світу в Данії.

У фіналі змагання вони здобули перемогу над національною командою Швейцарії - 3: 2 (1: 1, 1: 1, 0: 0, 0: 0, 1: 0).

Збірна Швейцарії двічі виходила вперед, але обидва рази дозволила супернику відігратися. Основний час протистояння завершився внічию, в овертаймі рахунок не змінився. У серії буллітів швейцарська команда також вела в рахунку, але незабаром Швеція відігралася і в підсумку перемогла (2:1 в буллітах)

Таким чином, збірна Швеції стала чемпіоном світу в 11-й раз і вдруге поспіль. Також на її рахунку 19 срібних і 17 бронзових медалей. Що стосується Швейцарії, то вона двічі ставала срібним призером, вісім разів - бронзовим.

Турнірний шлях на чемпіонаті світу-2018 збірна Швеції почала великої (5: 0) перемогою над Білоруссю в першому турі групового етапу. Потім шведи здолали Чехію (3: 2), Францію (4: 0), Австрію (7: 0), Словаччину (4: 3, в овертаймі), Швейцарію (5: 3) і Росію (3: 1). У групі А Швеція посіла перше місце.

У чвертьфіналі шведи взяли верх над Латвією (3: 2), в півфіналі - над США (6: 0).

Швейцарія в першому турі перемогла Австрію (3: 2, в овертаймі), потім виграла у Словаччини (2: 0), програла Чехії (4: 5, по буллітам). Після цього швейцарці виграли до Білорусії (5: 2), поступилися Росії (3: 4) і Швеції (3: 5), а в останньому турі перемогли Францію (5: 1). У групі А Швейцарія фінішувала на четвертому місці.

У чвертьфіналі збірна Швейцарії виявилася сильнішою Фінляндії (3: 2), в півфіналі - Канади (3: 2).

Бронзовим призером турніру, як повідомлялося, стала команда США, з рахунком 4: 1 в матчі за третє місце переграла збірну Канади.

Чемпіонат світу-2018 проходив у Данії з 4 по 20 травня.

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт

Мінспорту дає українським атлетам рекомендації щодо запобігання провокаціям з боку спортсменів з РФ і Білорусі на Олімпіаді - Бідний

Мінспорту внесло вже понад 760 осіб до переліку російських і білоруських спортсменів, які підтримують війну в Україні

Програми обмінів і допомога від Польщі у спортивній сфері є показником солідарності країн