Інтерфакс-Україна
11:28 26.05.2018

Майже 10 тис осіб прибули у Київ на фінал ЛЧ-2018

1 хв читати
Майже 10 тис осіб прибули у Київ на фінал ЛЧ-2018

Українські прикордонники зустріли і оформили майже 10 тисяч громадян, які приїхали на фінал Ліги Чемпіонів УЄФА. При цьому тільки за останню добу – 7 тисяч осіб.

"Крім того, за результатами додаткової перевірки не пропустили шістьох громадян, ще двох – через порушення порядку в'їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію Автономної республіки Крим", – повідомила прес-служба Держприкордонслужби України в суботу.

Основний потік припадає на столичні аеропорти. Однак нерідко прибуття громадян фіксується через аеропорти Львова, Одеси, Харкова та Івано-Франківська і через пункти пропуску на кордоні з країнами ЄС.

"Сьогодні прикордонники вже почали зустрічати основний потік чартерів з уболівальниками, також до обіду очікується масове прибуття автобусами, переважно через західну ділянку кордону", – зазначає прес-служба

Прикордонний контроль уболівальників фінального матчу здійснюється на пріоритетній основі.

Фінальний матч ЛЧ-2018 між англійським "Ліверпулем" та іспанським "Реалом" відбудеться на стадіоні Національного спортивного комплексу "Олімпійський" у Києві 26 травня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

Україна закликає МОК та Міжнародний союз ковзанярів перевірити порушення "нейтрального статусу" російських спортсменів

Жіноча збірна України з важкої атлетики виграла Чемпіонат Європи

Міністр спорту про очікування від Олімпіади-2026: Є надії на фрістайл і біатлон

Міністр спорту Бідний: починаємо відраховувати 100 днів до участі наших спортсменів у зимовій Олімпіаді-2026 в Італії

"Суспільне" буде ексклюзивним транслятором зимової Олімпіади-2026 в Італії

Безбар’єрний марафон 26 жовтня: 5 тисяч бігунів із 30 країн світу вийшли на старт заради єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА