14:40 13.06.2018

Жданов закликає міністрів спорту країн-учасниць ЧС-2018 бойкотувати змагання на політичному рівні

2 хв читати
Жданов закликає міністрів спорту країн-учасниць ЧС-2018 бойкотувати змагання на політичному рівні

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов закликає міністрів спорту країн - учасниць чемпіонату світу з футболу 2018 року, проведення якого відбудеться на території РФ, бойкотувати змагання на політичному рівні.

"Написав листа на (ім'я - ІФ) всіх міністрів, відповідальних за спорт, з тих 35 країн, чиї команди заявлені для участі в чемпіонаті світу в країні-агресорі Росії. Звертаюся до своїх колег із проханням бойкотувати ці змагання на політичному рівні", - написав І.Жданов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

У листі міністр зазначає, що з огляду на численні грубі порушення Росією Статуту ООН та міжнародного права країни мають адекватно й активно реагувати на російську політику агресії, окупації, втручання у внутрішні справи суверенних держав та широкомасштабні порушення прав людини в Росії та на окупованих Росією українських територіях Криму та Донбасу.

"Крім того, санкції проти Росії, такі як відсторонення олімпійської збірної Російської Федерації від участі в зимових Олімпійських іграх 2018 року, свідчать про офіційне визнання міжнародною спільнотою та ВАДА фактів порушення Росією міжнародного антидопінгового законодавства", - додав І.Жданов.

На його думку, російська пропаганда використовує ЧС-2018 для просування ідеї повернутися до "бізнесу як завжди".

І.Жданов наголосив, що понад 60 невинних громадян України незаконно утримуються за сфабрикованими та політично вмотивованими обвинуваченнями в Росії та на території тимчасово окупованого Криму, зазнають тортур і позбавлені належної медичної допомоги.

"Олег Сенцов – видатний український кінорежисер, засуджений у Російській Федерації до 20 років колонії за сфабрикованими обвинуваченнями в тероризмі, й активіст з окупованого Росією Криму Володимир Балух оголосили голодування на знак протесту проти російських політичних переслідувань і припинять його лише після звільнення українських політв’язнів. Їхні життя наразі в небезпеці", - додав він.

Міністр упевнений, що злочини РФ проти України та демократичного світового порядку потребують більш рішучого й ефективного реагування з боку міжнародного співтовариства.

"У зв'язку з цим закликаю вас бойкотувати чемпіонат світу з футболу-2018 у Російській Федерації", - резюмував І.Жданов.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА