15:46 22.06.2018

Чемпіони світу та Європи зі сквошу проведуть у Києві тренування з українською національною збірною та дітьми з академії сквошу

2 хв читати
Чемпіони світу та Європи зі сквошу проведуть у Києві тренування з українською національною збірною та дітьми з академії сквошу

Україну було включено до загальносвітової програми розвитку сквошу "Посол WSF 2018", що передбачає організацію цілого комплексу заходів, спрямованих на популяризацію цього ракеткового виду спорту в Україні. У рамках загальносвітової програми з просування сквошу Україну відвідає делегація Світової федерації сквошу на чолі з виконавчим директором федерації Ендрю Шеллі, легендарним багаторазовим чемпіоном світу єгиптянином Рамі Ашуром, шестиразовою чемпіонкою Європи Каміль Серме.

Цього року програма "Посол WSF 2018" проводиться у Вірменії та Україні, в ній беруть участь два провідні гравці у сквош, міжнародний тренер і рефері. Програма "Посол WSF 2018" відбуватиметься з 23 по 24 червня в Києві на території клубу "Гран-прі". У рамках проекту заплановані тренерські та суддівські семінари, показові матчі, тематичні конференції, спаринги і тренування українських чоловічої та жіночої національних збірних із топовими світовими гравцями, тренування дітей з дитячої академії сквошу, прес-конференція.

Як зазначено в повідомленні Федерації сквошу України, метою програми є підвищення рівня українського сквошу до європейських та світових стандартів. "У всьому світі у сквош грають вже понад 20 млн людей, в Україні рахунок пішов на тисячі. Нам є куди зростати, і ми дійсно розвиваємося. Сквош цінується як видовищний вид спорту і чудовий релакс для спортсменів-аматорів. Ми вдячні Світовій федерації сквошу за включення нашої країни до програми популяризації сквошу та спільну роботу", - заявив координатор програми віце-президент Федерації сквошу України Максим Уракін.

Сквош - вид спорту з м'ячем і ракеткою в закритому приміщенні. Гра ведеться спеціальними ракетками на оточеному з чотирьох сторін стінами корті. У 2003 році журнал Forbes визнав сквош одним із "найздоровіших видів спорту" за показником травматизму. Крім того, сквош вважається найбільш енерговитратним видом спорту у світі за кількістю спалюваних калорій.

Сквош-корти вже функціонують у Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Донецьку, Ужгороді, Херсоні, Львові, Хмельницькому.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА