20:17 22.06.2018

Нігерія перемогла Ісландію в матчі ЧС-2018

1 хв читати

Футболісти збірної Нігерії здобули перемогу над національною командою Ісландії в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу.

Зустріч, що відбулася у Волгограді в п'ятницю, завершилася з рахунком 2: 0 на користь нігерійців. Обидва голи в їхньому складі провів екс-футболіст московського ЦСКА Ахмед Муса, зробивши це на 49-й і 75-й хвилинах протистояння.

На 83-й хвилині суддя призначив пенальті у ворота збірної Нігерії, проте Гілф Тор Сігурдссон з 11-метрової позначки завдав неточного удару.

Таким чином, Нігерія набрала 3 очки, з якими посідає друге місце в групі D. На першому місці розташувалася Хорватія (6), яка вже забезпечила собі вихід у плей-офф. Третій рядок займає Ісландія, четвертий - Аргентина. У Ісландії порівняно з Аргентиною кращий показник за забитими і пропущеними м'ячами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

На фіналі жіночої ЛЧ уболівальники вивісили банер з написом англійською "Сімферополь" у кольорах прапора України

УПЛ відмовилася переносити матч "Шахтар" - "Верес" 13 травня через отруєння 9 футболістів команди гостей

Спортивний арбітраж залишив у силі рішення ФФУ про технічну поразку для "Динамо" за неявку на матч у Маріуполі

Поліція посилить заходи безпеки на матчі "Олімпік" – "Шахтар" у Києві в суботу

Ісландія обіграла Туреччину й потіснила Україну з другого місця в групі

Матч Україна-Ісландія 5 вересня, який відбудеться без глядачів, можна буде подивитися у фан-зоні біля "Олімпійського"

Кучер: збірна України з футболу готується до матчу з Польщею під керівництвом Фоменка

"Динамо" здобуло важливу виїзну перемогу над "Порту" і зберігає шанси на вихід у плей-оф ЛЧ

"Динамо" обіграло "Металіст" у Харкові

"Копенгаген" просить перенести кваліфікаційний матч Ліги чемпіонів УЄФА з "Дніпром" на нейтральне поле