13:02 26.06.2018

Сквош в Україні розвивається, і для цього є потенціал - виконавчий директор світової федерації

2 хв читати
Сквош в Україні розвивається, і для цього є потенціал - виконавчий директор світової федерації

Розвиток і популяризація сквошу в Україні має перспективу, зазначає виконавчий директор Світової федерації сквошу Ендрю Шеллі.

"В Україні є хороші зали для гри в сквош і з'являються нові. Ваша молода федерація сквошу робить чудову роботу. Тому у вас усе є. Сквош в Україні просувається вперед", - сказав він під час свого візиту в Україну.

Е.Шеллі зазначив, що для занять сквошем не потрібно великих фінансових ресурсів. "Це прекрасний вид спорту, і що більше людей буде пробувати грати в нього, то більше буде залучено", - переконаний він.

23-24 червня Україну в рамках загальносвітової програми розвитку сквошу "Посол WSF 2018" багаторазовий чемпіон світу з сквошу відвідали Рамі Ашур і шестикратна чемпіонка Європи зі сквошу Каміль Серме. В рамках цієї програми в Києві були проведені тренерські і суддівські семінари, показові матчі, тематичні конференції, спаринги і тренування української чоловічої і жіночої збірних із сквошу з провідними світовими гравцями, тренування дітей з дитячої академії сквошу.

Сквош - вид спорту з м'ячем і ракеткою в закритому приміщенні. Гра ведеться спеціальними ракетками на корті, оточеному з чотирьох сторін стінами. У 2003 році журнал Forbes визнав сквош одним з найбільш "здорових видів спорту" за показником травматизму. Крім того, сквош вважається найбільш енерговитратним видом спорту у світі за кількістю калорій, що спалюються за одиницю часу. У світі у сквош грають уже понад 20 млн осіб.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА