09:00 27.06.2018

Аргентина зуміла пробитися в плей-офф ЧС-2018, де зіграє в 1/8 фіналу з Францією

1 хв читати

Збірна Аргентини з футболу зуміла здобути путівку в плей-офф чемпіонату світу 2018 року.

У заключному турі групового етапу аргентинці обіграли з рахунком 2:1 команду Нігерії. На 14-й хвилині рахунок у матчі відкрив Ліонель Мессі. На початку другого тайму футболіст "Челсі" Віктор Мозес sз пенальті зрівняв його. Але на 86-й хвилині захисник "Манчестер Юнайтед" Маркос Рохо приніс Аргентині перемогу.

В іншому матчі цієї групи Хорватія обіграла Ісландію з рахунком 2:1.

Після цих матчів Аргентина вийшла на друге місце в групі D з 4 очками. Групу впевнено з максимальними 9 очками виграла Хорватія. Нігерія набрала 3 очки, а Ісландія - 1 очко.

В 1/8 фіналу Аргентина зіграє 30 червня з Францією, яка посіла перше місце в групі С. Хорватія 1 липня зіграє з Данією.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина запровадить контроль на кордонах під час Євро-2024

Україна звернулася до МОК і Міжнародної тенісної федерації у зв'язку з порушенням рекомендацій щодо нейтралітету спортсменів РФ і Білорусі

МОК: 12 "нейтральних російських спортсменів" пройшли кваліфікацію на ОІ-2024, максимальна кількість - 55; їхньої участі у відкритті не буде

Відсутність публічної позиції щодо війни в Україні є недостатньою для набуття статусу нейтрального спортсмена громадянами РФ і Білорусі - Мінспорту

Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на змаганнях United States Air Force Trials 2024 - Мінветеранів

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх

НОК закликає Федерацію гімнастики Німеччини не порушувати рекомендацій МОК щодо нейтралітету спортсменів із РФ і Білорусі