19:50 28.06.2018

Збірні Колумбії та Японії вийшли в плей-офф ЧС-2018 з групи Н

1 хв читати

Група Н делегувала до 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018 в Росії збірні Колумбії і Японії.

У матчі третього туру групового етапу в Самарі Колумбія завдала поразки збірній Сенегалу з рахунком 1: 0. Автором переможного голу, який відбувся на 74-й хвилині, став Ері Міна.

В іншому матчі групи Японія в Волгограді поступилася з рахунком 0: 1 (на 59-й хвилині відзначився Ян Беднарек), але це не завадило їй увійти в число учасників плей-офф.

Турнірна таблиця в групі виглядає так: 1.Колумбія (6 очок), 2.Японія (4), 3.Сенегал (4), 4.Польша (3). Японія і Сенегал фінішували на груповому етапі з ідентичними показниками: азіатська збірна пройшла далі за принципом Fair Play: гравці команди отримали менше жовтих карток і вилучень.

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт