19:51 01.07.2018

Збірна Росії перемогла Іспанію в серії пенальті і вийшла в 1/4 фіналу ЧС-2018

1 хв читати

Футболісти збірної Росії в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу здобули перемогу над національною командою Іспанії, яка вважалася фаворитом.

Основний час матчу, що відбувався на полі московського стадіону "Лужники", завершився внічию - 1: 1, у додатковий час рахунок не змінився, переможець визначився в серії пенальті - 4: 3.

На 12-й хвилині збірна Іспанії вийшла вперед завдяки автоголу російського захисника Сергія Ігнашевича. На 41-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота збірної Іспанії. Точний удар з 11-метрової позначки завдав нападник Артем Дзюба.

Протягом більшої частини ігрового часу іспанці перебували на половині поля росіян, проте захисники команди-господарки турніру не давали можливості супернику завдати точних ударів. В окремих випадках діяв воротар Ігор Акінфеєв, який відбив два удари в серії пенальті.

Таким чином, збірна Росії стала чвертьфіналістом чемпіонату світу.

Наступним суперником команди Станіслава Черчесова стане переможець пари Хорватія - Данія.

Визначились усі учасники фінального турніру Євро-2024

Збірна України з футболу вийшла на Євро-2024, перемігши Ісландію з рахунком 2:1

Німеччина запровадить контроль на кордонах під час Євро-2024

Україна звернулася до МОК і Міжнародної тенісної федерації у зв'язку з порушенням рекомендацій щодо нейтралітету спортсменів РФ і Білорусі

Україна перемогла Боснію і Герцеговину в півфіналі плей-офф відбору до Євро-2024

Відсутність публічної позиції щодо війни в Україні є недостатньою для набуття статусу нейтрального спортсмена громадянами РФ і Білорусі - Мінспорту

Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на змаганнях United States Air Force Trials 2024 - Мінветеранів

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх

НОК закликає Федерацію гімнастики Німеччини не порушувати рекомендацій МОК щодо нейтралітету спортсменів із РФ і Білорусі