08:26 03.07.2018

Збірна Бельгії перемогла збірну Японії в матчі 1/8 фіналу ЧС-2018

2 хв читати

Бельгійські футболісти обіграли збірну Японії на "Ростов-Арені" з рахунком 3: 2 і вийшли до 1/4 фіналу, де 6 липня зіграють на "Казань-Арені" зі збірною Бразилії.

Матч збірних Японії та Бельгії видався по-справжньому бойовим, команди встановили рекорд результативності на "Ростов-Арені", забивши п'ять м'ячів в основний час матчу.

Перший гол забив після філігранної передачі від Шінджі Кагави на 48-й хвилині матчу забив Генкі Харагучі.

Другий гол у ворота бельгійців не змусив себе чекати, і на 52-й хвилині дальнім ударом з-за меж штрафного змусив переможно заревти трибуни Такаші Інуї Такасі, після його удару м'яч залетів у дальній кут воріт Тібо Куртуа.

Однак збірна Бельгія зуміла переломити хід зустрічі, на 69-й хвилині закид Вертонгена в штрафну несподівано для всіх залетів у ворота, а на 74-й хвилині відзначився Маруан Феллайні, який вийшов на заміну. Обидва голи були забиті ударом головою.

Переможний гол на останній хвилині матчу провів бельгієць Насер Шадлі, завершивши стрімку контратаку бельгійської збірної.

На матчі були присутні 41 466 глядачів, "Ростов-Арени". Місткість стадіону становить 45 тис. місць.

Збірна Бельгії вийшла до 1/4 чемпіонату світу, де зіграє зі збірною Бразилії, раніше обіграла мексиканців з рахунком 2: 0.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року триває з 14 червня до 15 липня в 11 містах РФ: Москві, Санкт-Петербурзі, Самарі, Саранську, Ростові-на-Дону, Сочі, Казані, Калінінграді, Волгограді, Нижньому Новгороді та Єкатеринбурзі.

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт

Мінспорту дає українським атлетам рекомендації щодо запобігання провокаціям з боку спортсменів з РФ і Білорусі на Олімпіаді - Бідний

Мінспорту внесло вже понад 760 осіб до переліку російських і білоруських спортсменів, які підтримують війну в Україні