1 хв читати

Королівська іспанська футбольна федерація оголосила про призначення на посаду головного тренера національної команди країни Луїса Енріке.

Як повідомляється на сайті організації, угода з фахівцем розрахована на два роки.

Луїс Енріке - колишній футболіст іспанських "Спортинга", "Реала", "Барселони". Як головний тренер працював в італійській "Ромі", а також іспанській "Сельті" та в "Барселоні".

Як гравець "Реалу" виграв чемпіонат Іспанії, Кубок Іспанії і Суперкубок Іспанії; з "Барселоною" -двічі - чемпіонат Іспанії, Кубок Іспанії, раз - Суперкубок Іспанії, Кубок Кубків і Суперкубок УЄФА. У складі збірної Іспанії він став олімпійським чемпіоном.

Тренерські досягнення Луїса Енріке пов'язані з "Барселоною", де він двічі виграв чемпіонат країни, тричі - Кубок Іспанії, раз -Суперкубок Іспанії, Лігу чемпіонів, Суперкубок УЄФА, чемпіонат світу серед клубів.

Збірна Іспанії втратила головного тренера напередодні старту ЧС-2018 у Росії. Хулена Лопетегі відправили у відставку, після того, як стало відомо, що він підписав контракт з мадридським "Реалом". На час турніру головним тренером став Фернандо Єрро. Збірна під його керівництвом вийшла до 1/8 фіналу, де програла Росії за пенальті.

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт

Мінспорту дає українським атлетам рекомендації щодо запобігання провокаціям з боку спортсменів з РФ і Білорусі на Олімпіаді - Бідний