19:03 11.07.2018

ФІФА оштрафувала англійську і уругвайську асоціації на 70 тис. І 50 тис. швейцарських франків

1 хв читати
ФІФА оштрафувала англійську і уругвайську асоціації на 70 тис. І 50 тис. швейцарських франків

Дисциплінарний комітет Міжнародної федерації футболу (ФІФА) прийняв рішення оштрафувати футбольну асоціацію Англії на 70 тисяч швейцарських франків за порушення маркетингових правил ФІФА і правил екіпірування і винести попередження, повідомляє прес-служба ФІФА.

Раніше ФІФА попереджала Футбольну асоціацію Англії про можливі санкції і просила припинити активність, яка в підсумку призвела до штрафу. Зокрема, кілька членів англійської збірної продовжили демонструвати неавторизовані комерційні бренди на ігровий екіпіровці перед і під час чвертьфінального матчу зі Швецією.

На 50 тисяч швейцарських франків оштрафовано Уругвайську футбольну асоціацію за порушення маркетингових правил ФІФА і правил екіпірування, а також за пізнє прибуття на стадіон, і це зазначається в регламенті ЧС. На адресу Уругвайської асоціації також винесено попередження.

Повідомляється, що один із член уругвайської збірної продовжив демонструвати на своїй екіпіровці неавторизовані комерційні бренди під час чвертьфінального матчу між Уругваєм та Францією.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА