Інтерфакс-Україна
13:28 13.07.2018

Глава ФІФА вважає, що експеримент із системою відеопомічника судді відбувся успішно на ЧС

1 хв читати
Глава ФІФА вважає, що експеримент із системою відеопомічника судді відбувся успішно на ЧС

Система відеопомічника арбітра (VAR) чудово зарекомендувала себе на чемпіонаті світу 2018 року, заявив президент Міжнародної федерації футболу Джанні Інфантіно на прес-конференції у п'ятницю.

"Система прийнята і працює. Два роки тому ми почали думати про це, і я скептично ставився до системи, потім ми її перевірили, і мені сподобалося, мені було цікаво, як це працює. Результати зрозумілі та позитивні, на чемпіонаті світу було понад 440 перевірених випадків, 19 переглядів, 16 рішень було прийнято, через які суддя змінив свій первісний вердикт. Це і є прогрес, VAR робить футбол транспарентним", - сказав Д.Інфантіно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Італія подає в ООН пропозицію про перемир'я в Україні та Секторі Ґаза для Олімпійських ігор - міністр

Інформацію про 515 загиблих на війні спортсменів розміщено на сайті "Янголи спорту"

Україна закликала не допустити обрання представників РФ та Білорусі до керівних органів Європейської федерації гімнастики

Українська збірна ветеранів виборола 243 медалі на Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Професійні баскетболісти та ветерани об’єдналися на "Матчі Рівності" в Києві

Міжнародний паралімпійський комітет повністю відновив членство РФ та Білорусі

Збірна команда України прийме участь у Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Україна закликає відсторонити російських і білоруських "нейтральних" важкоатлетів від участі у ЧС

Усик зіграє у благодійному футбольному Матчі Легенд у Лісабоні

Рада спростила доступ до спортивних споруд в питанні оренди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА