20:03 15.07.2018

Франція обіграла Хорватію і вдруге в історії стала чемпіоном світу з футболу

1 хв читати

У фіналі ЧС-2018 в Москві збірна Франції обіграла команду Хорватії з рахунком 4:2.

Рахунок у матчі на 18-й хвилині було відкрито після подачі Антуана Грізманна зі штрафного і зрізання головою у свої ворота від Маріо Манджукіча. Через десять хвилин зусиллями Івана Перішича хорвати змогли зрівняти результат. На 39-й хвилині за потрапляння м'яча у штрафному Хорватії в руку Перішича суддя після перегляду відеоповтору призначив пенальті, який реалізував Грізманн.

На 59-й хвилині французи спіймали суперника на контратаці, яку точним дальнім ударом з другої спроби завершив Поль Погба. Ще через п'ять хвилин у контратаці ударом з-за меж штрафного відзначився Кіліан Мбаппе. На 69-й хвилині після грубої помилки капітана і воротаря французів Уго Льоріса форвард збірної Хорватії Маріо Манджукіч зумів відродити інтригу в матчі, але більшого його команді домогтися у час, що залишився, не вдалося.

Франція після другого тріумфу на світових футбольних чемпіонатах наздогнала за кількістю титулів збірні Аргентини й Уругваю. Більше вигравали ЧС Бразилія – 5 разів, Німеччина і Італія – по 4 рази. Ще по разу перемагали Іспанія та Англія.

Хорватія ж досягла найкращого результату в історії, вперше вийшовши у фінал ЧС. До цього в 1998 році хорвати посіли третє місце.

Програми обмінів і допомога від Польщі у спортивній сфері є показником солідарності країн

Прокуратура Іспанії вимагає засудити Рубіалеса до двох із половиною років в'язниці

Визначились усі учасники фінального турніру Євро-2024

Збірна України з футболу вийшла на Євро-2024, перемігши Ісландію з рахунком 2:1

Німеччина запровадить контроль на кордонах під час Євро-2024

Україна звернулася до МОК і Міжнародної тенісної федерації у зв'язку з порушенням рекомендацій щодо нейтралітету спортсменів РФ і Білорусі

Україна перемогла Боснію і Герцеговину в півфіналі плей-офф відбору до Євро-2024

Відсутність публічної позиції щодо війни в Україні є недостатньою для набуття статусу нейтрального спортсмена громадянами РФ і Білорусі - Мінспорту

Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на змаганнях United States Air Force Trials 2024 - Мінветеранів

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх