Інтерфакс-Україна
12:28 27.07.2018

Роналду заплатить EUR18,9 млн за ухилення від сплати податків в Іспанії

1 хв читати
Роналду заплатить EUR18,9 млн за ухилення від сплати податків в Іспанії

Нападник "Ювентуса" і капітан збірної Португалії Кріштіану Роналду уклав угоду з міністерством фінансів Іспанії, щоб закрити розслідування про ухилення від сплати податків.

Він заплатить податки, а також відсотки і штрафи за ними на загальну суму EUR18,9 млн. Футболіст також погодився на два роки в'язниці умовно. Домовленості збігаються із попередньо оголошеними в червні.

Як зазначає іспанська El Mundo, угода з владою дасть змогу К.Роналду безперешкодно завершити перехід із мадридського "Реала" в "Ювентус".

Португальця звинувачували в прихованні від податкової служби приблизно EUR14,7 млн доходів, отриманих у 2011-2014 роках через офшорну компанію на Британських Віргінських островах. Йому загрожувало до п'яти років ув'язнення.

Якщо пізніше з'ясується, що К.Роналду порушив в Іспанії ще якісь закони, умовний тюремний термін стане реальним, заявив представник міністерства юстиції країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

Україна закликає МОК та Міжнародний союз ковзанярів перевірити порушення "нейтрального статусу" російських спортсменів

Жіноча збірна України з важкої атлетики виграла Чемпіонат Європи

Міністр спорту про очікування від Олімпіади-2026: Є надії на фрістайл і біатлон

Міністр спорту Бідний: починаємо відраховувати 100 днів до участі наших спортсменів у зимовій Олімпіаді-2026 в Італії

"Суспільне" буде ексклюзивним транслятором зимової Олімпіади-2026 в Італії

Безбар’єрний марафон 26 жовтня: 5 тисяч бігунів із 30 країн світу вийшли на старт заради єдності

Вболівальники у Кракові вивісили банери про Львів та Волинь під час матчу з "Шахтарем"

Міністр спорту Бідний: Російські та білоруські спортсмени залишаються поза Паралімпійськими іграми-2026

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА