12:39 09.08.2018

ДФС перевіряє інформацію про офіційні зарплати в київському ФК "Динамо"

1 хв читати
ДФС перевіряє інформацію про офіційні зарплати в київському ФК "Динамо"

Державна фіскальна служба (ДФС) України розпочала перевірку офіційної податкової звітності футбольного клубу "Динамо" (Київ), повідомляє видання Sport.ua.

Як повідомляється на сайті видання, раніше деякі ЗМІ оприлюднили суму офіційної зарплати гравців київського "Динамо" - близько 20 тис. грн на місяць. Водночас наприкінці липня футболіст "Динамо" Дерліс Гонсалес в інтерв'ю бразильському виданню озвучив свою зарплату в українському клубі, назвавши суму в $110 тис. на місяць.

"Відповідну інформацію направлено до Офісу великих платників податків ДФС для подальшого вжиття заходів податкового контролю", - повідомили в ДФС Sport.ua. "У разі встановлення фактів порушень вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, буде вжито заходів для їх усунення", - запевнили у відомстві.

30 липня 2015 року Д.Гонсалес уклав угоду з ФК "Динамо" (Київ) терміном на 5 років. 31 липня 2018 року футболіст перейшов на правах оренди на два роки до бразильського ФК "Сантус" із правом подальшого викупу за 10 млн євро.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА