Інтерфакс-Україна
07:06 17.08.2018

"Зоря" пройшла "Брагу" і вийшла у вирішальний раунд кваліфікації Ліги Європи

1 хв читати
"Зоря" пройшла "Брагу" і вийшла у вирішальний раунд кваліфікації Ліги Європи

Луганська "Зоря" зуміла пройти португальську "Брагу" в третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи УЄФА.

Після нічиєї 1: 1 в Запоріжжі тиждень тому українська команда зуміла здобути на виїзді нічию 2: 2, яка дозволила їй пройти в останній раунд відбору учасників групового етапу турніру.

На гол Жоау Новаіша на 65-й хвилині через п'ять хвилин відповів бразилець "Зорі" Рафаель Ратау. Через три хвилини відзначився лідер атак господарів Рікарду Орта, але на 83-й хвилині автор голу в першому матчі Олександр Караваєв став героєм всього протистояння.

У вирішальному раунді плей-офф кваліфікації ЛЄ "Зоря" зіграє з німецьким "Лейпцигом".

ОСТАННЄ

Антидопінгова асоціація тимчасово відсторонила легкоатлетку Бех-Романчук через підозру в допінгу

Збірна України з волейболу розпочала підготовку до міжнародного сезону

Кличко відвідав змагання ветеранів  "Київ незламний"

Україна закликає МОК і FIG відсторонити російську гімнастку Мельникову від міжнародних змагань як нейтральну спортсменку

Українські спортсмени здобули вже 17 ліцензій на участь у зимовій Олімпіаді-2026

Кабмін призначив 50 стипендій тренерам, які забезпечують підготовку до Олімпіади-2026 в Італії і Олімпіади-2028 в Лос-Анджелесі

Бій Усика з Дюбуа відбудеться 19 липня на стадіоні "Вемблі"

Рада підтримала законопроєкт щодо адаптивного спорту

Усик проведе бій з Дюбуа за пояс абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі 12 липня на стадіоні "Вемблі" – ЗМІ

Олімпіада-2028: П'ять нових видів спорту, гендерний паритет у командних змаганнях, нові медальні шанси

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА