21:56 30.08.2018

"Зоря" на останніх хвилинах упустила путівку в Лігу Європи

1 хв читати

Луганська "Зоря" не змогла втримати прийнятний результат в матчі-відповіді раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи проти німецького "Лейпцига".

Після нульової нічиєї тиждень тому в Запоріжжі українській команді необхідно було не програти на виїзді або зіграти в результативну нічию.

На сьомій хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник "Лейпцига" Матеус Кунья. На 35-й хвилині бразильський легіонер "Зорі" Рафаель Ратао зрівняв його. На 48-й хвилині Артем Гордієнко вивів гостей уперед, але на 69-й хвилині Жан-Кевін Огюстен зрівняв результат. А на 90-й хвилині матчу у ворота "Зорі" був призначений пенальті, який реалізував швед Еміль Форсберг.

Завдяки перемозі з рахунком 3: 2 в груповий етап Ліги Європи пройшов "Лейпциг", а "Зоря" вибула з турніру.

Таким чином, в Лізі Європи Україну представлятимуть київське "Динамо" і полтавська "Ворскла".

Німеччина запровадить контроль на кордонах під час Євро-2024

Україна звернулася до МОК і Міжнародної тенісної федерації у зв'язку з порушенням рекомендацій щодо нейтралітету спортсменів РФ і Білорусі

МОК: 12 "нейтральних російських спортсменів" пройшли кваліфікацію на ОІ-2024, максимальна кількість - 55; їхньої участі у відкритті не буде

Відсутність публічної позиції щодо війни в Україні є недостатньою для набуття статусу нейтрального спортсмена громадянами РФ і Білорусі - Мінспорту

Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на змаганнях United States Air Force Trials 2024 - Мінветеранів

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх

НОК закликає Федерацію гімнастики Німеччини не порушувати рекомендацій МОК щодо нейтралітету спортсменів із РФ і Білорусі