07:12 07.09.2018

Україна стартувала в Лізі націй УЄФА з виїзної перемоги над Чехією

2 хв читати

Збірна України обіграла з рахунком 2: 1 на виїзді команду Чехії в першому матчі нового турніру Ліга націй УЄФА, який дає додаткову можливість потрапити на Євро-2020 крім стандартного відбіркового турніру.

Уже на четвертій хвилині рахунок у матчі відкрив нападник господарів поля Патрік Шик. Але перед перервою Євген Коноплянка зрівняв його. А на третій доданій до основного часу матчу хвилині Олександр Зінченко після помилки воротаря збірної Чехії приніс українській команді перемогу.

9 вересня збірна України зіграє у Львові зі Словаччиною. Матч відбудеться без присутності глядачів через санкції з боку УЄФА за заборонений банер на стадіоні під час матчу відбору Євро-2016 в Києві проти Іспанії.

Для отримання права поборотися за вихід на Євро-2020 через Лігу націй збірній України спочатку потрібно посісти перше місце в своїй Групі 1 другого за силою дивізіону. У цьому турнірі, щоб потім брати участь в плей-офф серед переможців груп свого дивізіону в березні 2020 року.

В інших групах цього дивізіону Ліги націй грають: в групі В2 - Туреччина, Швеція і Росія; в групі В3 - Північна Ірландія, Боснія і Австрія; в групі В4 - Данія, Ірландія та Уельс.

Якщо хто-небудь з переможців груп Ліги націй проб'ється на Євро-2020 через стандартний відбірковий цикл (березень-листопад 2019 року), його путівка в стикові матчі дістанеться наступній кращій команді дивізіону. Якщо в Лізі не набереться необхідних чотирьох команд, то вакантні місця займуть команди з нижчих дивізіонів з урахуванням загального рейтингу в Лізі націй.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді