07:29 20.09.2018

"Шахтар" стартував у ЛЧ з нічиєї з "Гоффенгаймом", "Ліон" обіграв "Ман Сіті" і став лідером групи

1 хв читати

Донецький "Шахтар" зіграв внічию 2: 2 в Харкові з німецьким "Гоффенгаймом" у першому матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

На шостій хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник гостей Флоріан Грілліч, якого партнери вивели на ударну позицію в центр штрафного майданчика. На 27-й хвилині бразильський легіонер "Шахтаря" Ісмаїлі після індивідуального проходу зрівняв результат. На 37-й хвилині захисник Говард Нордтвейт після помилки воротаря Андрія П'ятова на виході головою вдруге вразив ворота "гірників".

У другому таймі "Шахтар" перехопив ініціативу і на 81-й хвилині завдяки точному дальньому удару новачка команди бразильця Майкона зрівняв рахунок вдруге. А наприкінці матчу підопічні Паулу Фонсеки змогли навіть вирвати перемогу.

В іншому матчі групи F англійський "Манчестер Сіті" несподівано програв на своєму полі французькому "Ліону" з рахунком 1: 2.

Таким чином, після першого туру "Ліон" став лідером групи, а "Шахтар" і "Хоффенхайм" ділять 2-3 місця.

У другому турі 2 жовтня "Шахтар" зіграє на виїзді з "Ліоном", а "Манчестер Сіті" поїде в гості до "Гоффенгайма".

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді