17:56 09.10.2018

ФФУ заборонила І.Суркісу бути присутнім на трьох матчах "Динамо" в чемпіонаті України

1 хв читати

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України заборонив президенту київського "Динамо" Ігорю Суркісу бути присутнім на трьох найближчих матчах київського "Динамо" в чемпіонаті України за "неналежну поведінку".

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні КДК ФФУ у вівторок за результатами розгляду подій, які сталися під час і після матчу 10-го туру чемпіонату Української Прем'єр-ліги 30 вересня 2018 року між "Арсеналом-Київ" і "Динамо".

Також на три матчі відсторонено адміністратора "Динамо", на два матчі - захисника "Динамо" Артема Шабанова і на один матч - головного тренера команди Олександра Хацкевича.

Крім того, "Динамо" оштрафовано на 250 тис. грн за неналежну поведінку вболівальників під час цього матчу.

30 вересня на матчі 10-го туру УПЛ "Динамо" обіграло "Арсенал-Київ" із рахунком 1:0, завершуючи матч удев'ятьох. У другому таймі з поля було видалено двох футболістів "Динамо": на 52-й хвилині воротаря Георгія Бущана, а на 75-й хвилині захисника Артема Шабаноав. Також за незгоду з діями арбітрів із тренерської лавки було вилучено головного тренера "Динамо" О.Хацкевича, а президент клуба І.Суркіс після матчу різко розкритикував дії суддів.

НОК і Мінспорту розробили рекомендації для українських атлетів щодо контактів із російськими та білоруськими спортсменами на Олімпіаді-2024

Помер український футболіст і тренер Михайло Фоменко

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді