17:56 09.10.2018

ФФУ заборонила І.Суркісу бути присутнім на трьох матчах "Динамо" в чемпіонаті України

1 хв читати

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України заборонив президенту київського "Динамо" Ігорю Суркісу бути присутнім на трьох найближчих матчах київського "Динамо" в чемпіонаті України за "неналежну поведінку".

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні КДК ФФУ у вівторок за результатами розгляду подій, які сталися під час і після матчу 10-го туру чемпіонату Української Прем'єр-ліги 30 вересня 2018 року між "Арсеналом-Київ" і "Динамо".

Також на три матчі відсторонено адміністратора "Динамо", на два матчі - захисника "Динамо" Артема Шабанова і на один матч - головного тренера команди Олександра Хацкевича.

Крім того, "Динамо" оштрафовано на 250 тис. грн за неналежну поведінку вболівальників під час цього матчу.

30 вересня на матчі 10-го туру УПЛ "Динамо" обіграло "Арсенал-Київ" із рахунком 1:0, завершуючи матч удев'ятьох. У другому таймі з поля було видалено двох футболістів "Динамо": на 52-й хвилині воротаря Георгія Бущана, а на 75-й хвилині захисника Артема Шабаноав. Також за незгоду з діями арбітрів із тренерської лавки було вилучено головного тренера "Динамо" О.Хацкевича, а президент клуба І.Суркіс після матчу різко розкритикував дії суддів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Наставник "Шахтаря" подякував президенту "Динамо" за сприяння у проведенні матчу проти "Ліона" у Києві

На матч "Шахтар" - "Ліон" у Києві очікується до 350 уболівальників із Франції

Гендиректор "Шахтаря" подякував президенту "Динамо" за позицію щодо перенесення матчу ЛЧ на "Олімпійський", де наступного дня зіграють кияни

Хорват Модрич став володарем "Золотого м'яча" і перервав багаторічну гегемонію Мессі та Роналду

Матч "Шахтар" - "Ліон" 12 грудня буде перенесено з Харкова з огляду на воєнний стан

УЄФА затвердив новий клубний єврокубковий турнір

"Шахтар" другий тур поспіль втрачає очки в чемпіонаті України

Україна зіграє з Португалією, Сербією, Литвою і Люксембургом у відборі на Євро-2020 з футболу

ФК "Ворскла": незважаючи на всі спроби, матч Ліги Європи з "Арсеналом" відбудеться не в "духовній столиці України", а в Києві

Матч Ліги Європи "Ворскла" - "Арсенал" (Лондон) перенесений з Полтави до Києва в зв'язку з воєнним станом