07:09 11.10.2018

Україна зіграла внічию з Італією в товариському матчі в Генуї

1 хв читати

Збірна України з футболу зіграла внічию 1: 1 з командою Італії в товариському матчі, який відбувся в середу ввечері в Генуї.

У першому таймі команди голів не забили. На 55-й хвилині господарі відкрили рахунок після голу півзахисника "Ювентуса" Федеріко Бернардескі. Але вже на 62-й хвилині українці відігралися зусиллями гравця бельгійського "Генка" Руслана Малиновського.

Таким чином, Україна вдруге в історії зуміла зіграти внічию з Італією, ще шість матчів українці програли супернику.

За останній рік команда Андрія Шевченка не програла жодного з семи матчів, перемігши в п'яти з них. Останнього разу українці програли Хорватії в заключному матчі відбору на ЧС-2018.

16 жовтня збірна України зіграє в Харкові з Чехією третій матч першого етапу Ліги націй УЄФА. Після перемог на виїзді над Чехією і вдома над Словаччиною українці одноосібно очолюють свою групу В1 другого за силою дивізіону цього нового турніру, що дає додаткову можливість потрапити на чемпіонат Європи 2020 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

"Шахтар" не зміг вийти в плей-оф Ліги чемпіонів і гратиме у Лізі Європи

Наставник "Шахтаря" подякував президенту "Динамо" за сприяння у проведенні матчу проти "Ліона" у Києві

На матч "Шахтар" - "Ліон" у Києві очікується до 350 уболівальників із Франції

Гендиректор "Шахтаря" подякував президенту "Динамо" за позицію щодо перенесення матчу ЛЧ на "Олімпійський", де наступного дня зіграють кияни

Хорват Модрич став володарем "Золотого м'яча" і перервав багаторічну гегемонію Мессі та Роналду

Матч "Шахтар" - "Ліон" 12 грудня буде перенесено з Харкова з огляду на воєнний стан

УЄФА затвердив новий клубний єврокубковий турнір

"Шахтар" другий тур поспіль втрачає очки в чемпіонаті України

Україна зіграє з Португалією, Сербією, Литвою і Люксембургом у відборі на Євро-2020 з футболу

ФК "Ворскла": незважаючи на всі спроби, матч Ліги Європи з "Арсеналом" відбудеться не в "духовній столиці України", а в Києві

ОСТАННЄ

Президент ФФУ Павелко офіційно став одним із кандидатів у члени виконкому УЄФА на виборах 7 лютого

Світоліна другий рік поспіль перемагає на виставковому турнірі у Франції

У Дарницькому районі мають намір побудувати спорткомплекс із льодовою ареною і басейном

В Дарницком районе планируют построить спорткомплекс с ледовой ареной и бассейном

МОК вирішив не включати кіберспорт у програму Олімпійських ігор

Українець Ломаченко об'єднав два титули чемпіона світу з боксу

Українець Гвоздик виграв титул чемпіона світу з боксу за версією WBC

Матч Ліги Європи "Ворскла" - "Арсенал" (Лондон) перенесений з Полтави до Києва в зв'язку з воєнним станом

"Шахтар" вирвав перемогу у "Гоффенгайма" і зберіг шанс на вихід в плей-оф Ліги чемпіонів

Спортивні події національного та міжнародного рівнів не скасовуватимуть через воєнний стан у 10 областях України