19:45 25.10.2018

Світоліна вийшла до півфіналу підсумкового турніру WTA в Сінгапурі

1 хв читати

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до півфіналу підсумкового турніру року WTA, який відбувається в Сінгапурі.

У третьому матчі в так званій білій групі українка обіграла з рахунком 5:7, 7:5, 6:3 переможницю торішнього підсумкового турніру Каролін Возняцкі.

До цього 23 жовтня Е.Світоліна переграла чешку Кароліну Плішкову - 6:3, 2:6, 6:3, а 21 жовтня - її співвітчизницю Петру Квітову з рахунком 6:3, 6:3.

Із цієї групи до півфіналу вийшли Е.Світоліна і К.Плішкова. Імена своїх суперниць вони дізнаються 26 жовтня.

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх

НОК закликає Федерацію гімнастики Німеччини не порушувати рекомендацій МОК щодо нейтралітету спортсменів із РФ і Білорусі

Рішення про участь України в Олімпіаді-2024 поки що немає - Бідний

Поліція провела обшук у штаб-квартирі "Мілану"

Україна звертається до МОК і Всесвітнього тхеквондо із закликом усунути від Олімпіади-2024 російських спортсменів, які підтримують війну

Міжнародна федерація гімнастики допустила до змагань російських і білоруських спортсменів, які підтримують війну - НОК

Юні спортсмени проєкту Olympic Dreams отримали дзюдогі від Всеяпонської федерації дзюдо за участі посла Японії в Україні

Міжнародна федерація з водних видів спорту порушує рекомендації МОК про нейтралітет спортсменів із країн-агресорок - НОК

Ярослава Магучих виграла срібну медаль зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Глазго

Міжнародна федерація дзюдо порушує рекомендації МОК щодо допуску до змагань представників країн-агресорів - НОК