16:32 28.10.2018

Світоліна виграла підсумковий турнір року

1 хв читати

Українська тенісистка, сьома ракетка світу Еліна Світоліна перемогла на підсумковому турнірі року WTA в Сінгапурі.

У фіналі в неділю вона обіграла американку Слован Стівенс із рахунком 3:6, 6:2, 6:2.

На цьому турнірі, в якому традиційно беруть участь 8 найсильніших тенісок планети згідно з рейтингом WTA, Е.Світоліна виграла всі три матчі у "білій групі", а в півфіналі в суботу обіграла голландку Кікі Бертенс.

В її кар'єрі це перша перемога на такому великому турнірі. Турнірів серії "Великого шолома" Е.Світоліна поки що не вигравала. При цьому в її активі вже 12 перемог на різних турнірах WTA.

Завантаження...

ОСТАННЄ

ВР ухвалила в першому читанні зміни до закону про фізкультуру і спорт

Ліонель Мессі вшосте отримав "Золотий м'яч"

Збірна України зіграє в березні з чемпіонами світу Францією і Польщею

Україна зіграє на Євро-2020 з Нідерландами, Австрією і переможцем одного з плей-офф Ліги націй

"Динамо" програло "Мальме" на виїзді 3: 4 і ускладнило собі завдання виходу в плей-офф Ліги Європи

Фонд Silver Lake купує частку у власника футбольного клубу "Манчестер Сіті" за $500 млн

"Шахтар" забрав нічию з Манчестера і вийшов на чисте друге місце в групі Ліги чемпіонів перед останнім туром

Комітет з відповідності WADA вважає за необхідне відсторонити РФ на чотири роки від міжнародних змагань

УАФ просить правоохоронні органи розслідувати можливу причетність керівництва ФФУ при Г.Суркісі до заволодіння коштами УЄФА