08:09 09.11.2018

"Динамо" впевнено обіграло "Ренн" у Лізі Європи та зробило серйозну заявку на вихід із групи

1 хв читати

Київське "Динамо" обіграло французький "Ренн" із рахунком 3:1 у четвертому турі групового етапу Ліги Європи.

На 13-й хвилині рахунок у матчі відкрив Беньямін Вербич. На 68-й хвилині молодий захисник "Динамо" Віталій Миколенко, а на 72-й хвилині - півзахисник Микола Шапаренко довели рахунок до великого. "Ренн" зміг забити гол престижу на 89-й хвилині.

В іншому матчі групи "Астана" обіграла на своєму полі з рахунком 2:1 чеський "Яблонець".

Після чотирьох турів "Динамо" й "Астана" набрали по 8 очок. "Ренн" має 3 очки, "Яблонець" - 2.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ФК "Ворскла": незважаючи на всі спроби, матч Ліги Європи з "Арсеналом" відбудеться не в "духовній столиці України", а в Києві

Матч Ліги Європи "Ворскла" - "Арсенал" (Лондон) перенесений з Полтави до Києва в зв'язку з воєнним станом

Усик переміг нокаутом Белью і захистив свої чемпіонські титули

"Шахтар" вирвав перемогу у "Динамо" і відірвався на 8 очок у чемпіонаті

"Динамо" програло на своєму полі ФК "Львів" і відстало від "Шахтаря" на 5 очок

"Ворскла" обіграла на виїзді "Карабах" і здобула першу перемогу в груповому турнірі Ліги Європи

"Динамо" здобуло важливу виїзну перемогу над "Ренном" у Лізі Європи

Україна вийшла в елітний дивізіон Ліги націй УЄФА і отримала додаткову можливість потрапити на Євро-2020

ФФУ заборонила І.Суркісу бути присутнім на трьох матчах "Динамо" в чемпіонаті України

"Динамо" втратило перемогу на виїзді проти чеського "Яблунця" в Лізі Європи

ОСТАННЄ

"Шахтар" не зміг вийти в плей-оф Ліги чемпіонів і гратиме у Лізі Європи

Наставник "Шахтаря" подякував президенту "Динамо" за сприяння у проведенні матчу проти "Ліона" у Києві

Президент ФФУ Павелко офіційно став одним із кандидатів у члени виконкому УЄФА на виборах 7 лютого

Світоліна другий рік поспіль перемагає на виставковому турнірі у Франції

У Дарницькому районі мають намір побудувати спорткомплекс із льодовою ареною і басейном

В Дарницком районе планируют построить спорткомплекс с ледовой ареной и бассейном

На матч "Шахтар" - "Ліон" у Києві очікується до 350 уболівальників із Франції

МОК вирішив не включати кіберспорт у програму Олімпійських ігор

Українець Ломаченко об'єднав два титули чемпіона світу з боксу

Гендиректор "Шахтаря" подякував президенту "Динамо" за позицію щодо перенесення матчу ЛЧ на "Олімпійський", де наступного дня зіграють кияни