07:45 22.11.2018

Жіноча збірна України з баскетболу вийшла на Євробаскет-2019

1 хв читати

Жіноча національна збірна України з баскетболу вийшла до фінальної частини чемпіонату Європи-2019, який наступного року відбудеться в Сербії та Латвії.

Незважаючи на поразку в останньому виїзному матчі відбіркового турніру з Іспанією з рахунком 71:84, українські баскетболістки стали другими в групі F, повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Збірна України виграла 4 з 6 своїх матчів, і потрапила в число 6 кращих команд, що зайняли другі місця в своїх групах.

Підсумкова різниця закинутих / пропущених м'ячів у української команди склала +108, що дозволило українкам четвертий раз поспіль і в дев'ятий раз в історії країни вийти на чемпіонат Європи.

юв

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх

НОК закликає Федерацію гімнастики Німеччини не порушувати рекомендацій МОК щодо нейтралітету спортсменів із РФ і Білорусі

Рішення про участь України в Олімпіаді-2024 поки що немає - Бідний

Поліція провела обшук у штаб-квартирі "Мілану"

Україна звертається до МОК і Всесвітнього тхеквондо із закликом усунути від Олімпіади-2024 російських спортсменів, які підтримують війну

Міжнародна федерація гімнастики допустила до змагань російських і білоруських спортсменів, які підтримують війну - НОК

Юні спортсмени проєкту Olympic Dreams отримали дзюдогі від Всеяпонської федерації дзюдо за участі посла Японії в Україні

Міжнародна федерація з водних видів спорту порушує рекомендації МОК про нейтралітет спортсменів із країн-агресорок - НОК

Ярослава Магучих виграла срібну медаль зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Глазго

Міжнародна федерація дзюдо порушує рекомендації МОК щодо допуску до змагань представників країн-агресорів - НОК