07:40 28.11.2018

"Шахтар" вирвав перемогу у "Гоффенгайма" і зберіг шанс на вихід в плей-оф Ліги чемпіонів

1 хв читати

Донецький "Шахтар" обіграв на виїзді німецький "Гоффенгайм" з рахунком 3: 2 в матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

На 14-й і 15-й хвилинах бразильці Ісмаїлі і Тайсон вивели українську команду вперед.

Через дві хвилини хорватський форвард Андрій Крамаріч відіграв один гол. А на 40-й хвилині Стівен Цубер зрівняв рахунок.

У другому таймі обидві команди створили кілька хороших гольових моментів, але забити не змогли. І тільки на другій доданій до основного часу матчу хвилині Тайсон після хорошої багатоходової комбінації "гірників" зумів принести гостям перемогу.

В іншому матчі групи F "Ліон" і "Манчестер Сіті" зіграли внічию 2: 2.

Після п'яти турів "Манчестер Сіті" лідирує в групі з 10 очками, "Ліон" набрав 7 очок, "Шахтар" - 5 очок, "Гоффенгайм" - 3 очки.

В останньому турі 12 грудня "Шахтар" прийме на своєму полі "Ліон", і в цьому матчі вирішиться доля другої путівки з цієї групи в 1/8 фіналу ЛЧ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді