08:01 03.12.2018

УЄФА затвердив новий клубний єврокубковий турнір

2 хв читати
УЄФА затвердив новий клубний єврокубковий турнір

Виконком Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) на засіданні в Дубліні затвердив створення третього клубного турніру в циклі 2021-2024 років.

Як повідомляється на сайті організації, новий турнір (робоча назва UEL2) буде проводитися з 2021 року, за тією ж схемою, що й Ліга чемпіонів УЄФА і Ліга Європи УЄФА. На груповому етапі виступатимуть 32 команди.

Формат включає груповий етап (вісім груп по чотири команди), 1/8 фіналу, чвертьфінал, півфінал і фінал. Перед 1/8 фіналу відбудеться додатковий раунд плей-оф. У ньому зустрінуться другі місця в групах UEL2 і треті місця в групах Ліги Європи.

Новий турнір передбачає 141 матч за 15 ігрових днів - як і зараз у Лізі Європи.

Переможець цього турніру отримає путівку в наступний розіграш Ліги Європи.

Матчі проводитимуться по четвергах. Таким чином, Ліга чемпіонів як і раніше відіграє по вівторках і середах, а Ліга Європи і новий турнір - по четвергах.

Фінали всіх клубних турнірів проводитимуться на одному тижні - в середу (новий турнір), четвер (Ліга Європи) і суботу (Ліга чемпіонів).

Новий турнір гарантує, що на груповому етапі єврокубків будуть представлені щонайменше 34 асоціації (зараз мінімум 26). Новий турнір буде відкритий для всіх національних асоціацій. Усі асоціації збережуть ті ж сумарні квоти, що й зараз.

У циклі 2021-2024 років формат Ліги Європи буде приведений у відповідність з форматом нового турніру. Перед 1/8 фіналу вводиться додатковий раунд плей-офф. У ньому зустрінуться другі місця в групах Ліги Європи і треті місця в групах Ліги чемпіонів.

Формат Ліги чемпіонів і схема відбору залишаться без змін.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА