08:56 09.12.2018

МОК вирішив не включати кіберспорт у програму Олімпійських ігор

1 хв читати
МОК вирішив не включати кіберспорт у програму Олімпійських ігор

Міжнародний олімпійський комітет на саміті в Лозанні ухвалив рішення не включати кіберспорт до олімпійської сім'ї і сформулював своє ставлення до індустрії відеоігор зі змагальним елементом.

У ніч на неділю МОК видав комюніке за підсумками свого сьомого саміту. Члени комітету приділили увагу таким питанням, як декларація про права та обов'язки атлетів, розвиток антидопінгового руху, вдосконалення управління, спортивний календар, місця проведення міжнародних змагань та право атлетів змагатися без дискримінації.

Включення відеоігор в програму Олімпійських ігор визнали передчасним через швидкий розвиток індустрії і швидку зміну переваг серед кіберспортсменів. Популярність окремих киберспортивних дисциплін занадто часто спалахує і згасає, а самі вони стрімко рухаються в бік віртуальної і доповненої реальності. Крім того, багато киберспортивних змагань організуються лише з метою отримання прибутку, а це суперечить цінностям олімпійського руху.

МОК вирішив, що не може ігнорувати розвиток змагальних відеоігор, оскільки часто вони вимагають фізичної активності, яку можна порівняти з традиційними видами спорту (розважальні ігри не вимагають таких витрат сил). Проте, в комюніке не вказані напрями розвитку співпраці з кіберспортсменами і цінності, яким не відповідають окремі змагальні відеоігри.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА