20:08 04.01.2019

Білорусь, країни Балтії, Україна та Польща обговорять створення єдиної хокейної ліги

1 хв читати
Білорусь, країни Балтії, Україна та Польща обговорять створення єдиної хокейної ліги

Можливість створення об'єднаної професійної хокейної ліги Балто-Чорноморського регіону обговорять у Мінську в суботу представники федерацій хокею різних країн, повідомили у Федерації хокею Білорусі.

"У суботу після полудня для обговорення цієї ідеї зберуться представники ФХБ, а також їхні колеги з Латвії, України, Польщі, Литви та Естонії, які цими днями є гостями Різдвяного турніру", - повідомили в прес-службі ФХБ.

Зустріч голів федерацій відбудеться у рамках Міжнародного різдвяного турніру на призи президента Білорусі, який цими днями відбувається в Мінську.

У ФХБ нагадали, що ідея об'єднаного чемпіонату сусідніх країн нашого регіону не нова: з другої половини 90-х років попереднього століття до 2004 року така існувала під брендом Східноєвропейської хокейної ліги (СЄХЛ).

Потім на якийсь час турнір трансформувався у Відкритий чемпіонат Білорусі. Проте з різних причин на стику десятиліть сусідні країни відокремилися за винятком поперемінної участі литовської "Енергії" в чемпіонаті Латвії та її ж разом з українським представником у другому за рангом дивізіоні чемпіонату Білорусі.

"Але ідея повноцінного відродження в тому чи тому вигляді міжнародної ліги жива і періодично озвучувалася останніми роками в різних країнах. Можливість її реалізації, форми, найбільш імовірні проблеми та шляхи їх подолання й опиняться у фокусі уваги суботнього засідання", - додали у ФХБ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА