09:04 07.03.2019

Українська футбольна Прем'єр-ліга з 12 березня приймає заявки на купівлю прав трансляції її матчів

1 хв читати
Українська футбольна Прем'єр-ліга з 12 березня приймає заявки на купівлю прав трансляції її матчів

Українська футбольна Прем'єр-ліга з 12 березня по 5 квітня прийматиме заявки для участі в тендері на експлуатацію медіа-прав на всі матчі чемпіонату наступних трьох сезонів (2019-2020, 2020-2021, 2021-2022 років) і запрошує подавати свої заявки на всі або частину медіа-прав відповідно до положень і умов тендера.

"Уперше в історії українського футболу УПЛ запускає централізовану систему маркетингу й експлуатації медіа-прав на змагання УПЛ. УПЛ та її клуби розглядають це як важливий перший крок у довгостроковому проекті. Ми віримо, що доходи, отримані шляхом застосування координованого підходу в маркетингу, поширення та експлуатації медіа-прав УПЛ, дадуть змогу клубам працювати над підвищенням спортивного рівня своїх команд", - наголошується в повідомленні на сайті УПЛ.

У Прем'єр-лізі вважають, що спільна експлуатація медіа-прав також створить для партнерів-трансляторів УПЛ привабливі можливості для створення спортивного телевізійного продукту та забезпечить більш послідовне висвітлення змагань.

"УПЛ запрошує всіх трансляторів, медіа- і телекомунікаційні компанії, а також агентства у сфері спортивних прав, які поділяють таке бачення, ставати партнерами УПЛ для розвитку цього проекту", - йдеться в повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА