16:26 16.03.2019

Українська команда стала бронзовим призером на чемпіонаті світу з біатлону

1 хв читати

Українська жіноча команда завоювала бронзу на чемпіонаті світу з біатлону в Естурсунді (Швеція).

"Українська команда у складі Анастасії Меркушиної, Віти Семеренко, Юлії Джими і Валі Семеренко – бронзовий призер в естафеті 4х6 км на чемпіонаті світу з біатлону в Естерсунді", - повідомив Національний олімпійський комітет України у мікроблозі в Твіттері.

Завантаження...

ОСТАННЄ

WADA на чотири роки відсторонило РФ від участі в міжнародних спортивних змаганнях

WADA проведе засідання виконкому, на якому прийме рішення щодо російського спорту

Джошуа переміг Руїса в матчі-реванші і повернув собі чемпіонські пояси WBA Super, IBF, WBO і IBO

Збірні парламентів України та Туреччини з футболу проведуть товариський матч

ВР ухвалила в першому читанні зміни до закону про фізкультуру і спорт

Ліонель Мессі вшосте отримав "Золотий м'яч"

Україна зіграє на Євро-2020 з Нідерландами, Австрією і переможцем одного з плей-офф Ліги націй

"Динамо" програло "Мальме" на виїзді 3: 4 і ускладнило собі завдання виходу в плей-офф Ліги Європи

Фонд Silver Lake купує частку у власника футбольного клубу "Манчестер Сіті" за $500 млн

"Шахтар" забрав нічию з Манчестера і вийшов на чисте друге місце в групі Ліги чемпіонів перед останнім туром