20:43 19.05.2019

"Шахтар" у 12-й раз і третій рік поспіль став чемпіоном України з футболу

1 хв читати

Донецький "Шахтар" достроково став чемпіоном України з футболу сезону 2018-2019 років.

У матчі 29-го туру УПЛ "гірники" в неділю обіграли з рахунком 1: 0 на виїзді луганську "Зорю" завдяки голу Жуніора Мораеса.

За три тури до кінця чемпіонату "Шахтар" випереджає київське "Динамо" в турнірній таблиці на 11 очок і став уже навіть теоретично недосяжним для конкурента.

"Шахтар" став чемпіоном третій рік поспіль і в 12-й раз в історії незалежної України. У "Динамо" - 15 чемпіонств.

"Шахтар" і "Динамо" в наступному сезоні представлятимуть Україну в Лізі чемпіонів, але кияни почнуть боротьбу з кваліфікації.

"Олександрія", яка впевнено йде на третьому місці виступатиме в Лізі Європи. Близькі до потрапляння в цей турнір і ділять між собою зараз 4-5 місця "Зоря" і "Маріуполь", від яких ФК "Львів", який займає шосте місце, відстає на 6 очок.

Як відомо, чемпіонат України з футболу серед команд Прем'єр-ліги вже кілька сезонів проходить за системою в два етапи. На першому етапі проводиться 22 тури в два кола. За його підсумками формуються 2 групи по 6 команд. При цьому спортивні показники, отримані на першому етапі змагань, зберігаються.

У першій групі йде боротьба за медалі і місця в єврокубках, у другій визначається, які команди покинуть УПЛ і гратимуть у Першій лізі.

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт