Інтерфакс-Україна
07:18 30.05.2019

"Челсі" розгромив "Арсенал" у фіналі Ліги Європи

1 хв читати
"Челсі" розгромив "Арсенал" у фіналі Ліги Європи

"Челсі" впевнено обіграв у фіналі Ліги Європи УЄФА в лондонському дербі "Арсенал" з рахунком 4: 1.

Перший тайму матчу, який проходив у середу ввечері в столиці Азербайджану Баку, завершився без голів.

На 49-й хвилині другого тайму рахунок у матчі відкрив французький форвард "Челсі" Олів'є Жиру. На 60-й хвилині іспанець Педро подвоїв перевагу "аристократів". Ще за п'ять хвилин "Челсі" заробив пенальті, який реалізував бельгієць Еден Азар.

На 69-й хвилині "Арсенал" відіграв один м'яч завдяки голу нігерійця Алекса Івобі. Але вже через три хвилини Азар оформив дубль і встановив остаточний рахунок у матчі.

Під час турніру "Челсі" вибив на стадії 1/8 фіналу київське "Динамо".

"Челсі" виграв Лігу Європи вдруге. Вперше лондонці перемагали в турнірі в 2013 році. "Арсенал" же зазнав другої поразки в турнірі - вперше це було у 2000 році ще в Кубку УЄФА.

Найбільше перемог у Лізі Європи / Кубку УЄФА у іспанської "Севільї" - 5.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Закон про європейську модель спорту може сприяти збільшенню до 40% кількості українців, які займаються спортом, - Бідний

Сушкевич про успіхи України на Дефлімпіаді: Ми забезпечили системність в спорті людей з інвалідністю

Сушкевич: точно знаю, що ми гідно виступимо на Паралімпіаді-2026 в Італії

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

Держбюджет-2026 передбачає 6,8 млрд грн фінансування сфери молоді та спорту

Президент НОК увійшов до Координаційної комісії Європейських ігор-2027

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА