07:28 08.06.2019

Збірна України розгромила Сербію з рахунком 5: 0 у відборі на Євро-2020

1 хв читати

Збірна України з футболу розгромила команду Сербії з рахунком 5: 0 у відбірковому матчі чемпіонату Європи 2020 року.

Зустріч відбулася в п'ятницю ввечері у Львові на "Арені Львів".

У середині першого тайму дублем у складі української команди відзначився Віктор Циганков. На початку другого тайму забив Євген Коноплянка, потім відзначився Роман Яремчук, а пізніше Коноплянка поставив остаточну крапку в матчі.

Після цієї перемоги Україна одноосібно очолила свою групу з 7 набраними в трьох матчах очками. У Люксембургу - 4 очки після трьох турів. Португалія, яка зіграла поки два матчі, має в своєму активі 2 очки, Литва і Сербія набрали в двох іграх 1 очко кожна.

10 червня Україна зіграє у Львові з Люксембургом.

Німеччина запровадить контроль на кордонах під час Євро-2024

Україна звернулася до МОК і Міжнародної тенісної федерації у зв'язку з порушенням рекомендацій щодо нейтралітету спортсменів РФ і Білорусі

Україна перемогла Боснію і Герцеговину в півфіналі плей-офф відбору до Євро-2024

МОК: 12 "нейтральних російських спортсменів" пройшли кваліфікацію на ОІ-2024, максимальна кількість - 55; їхньої участі у відкритті не буде

Відсутність публічної позиції щодо війни в Україні є недостатньою для набуття статусу нейтрального спортсмена громадянами РФ і Білорусі - Мінспорту

Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на змаганнях United States Air Force Trials 2024 - Мінветеранів

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх

НОК закликає Федерацію гімнастики Німеччини не порушувати рекомендацій МОК щодо нейтралітету спортсменів із РФ і Білорусі