20:04 09.06.2019

Надаль став 12-разовим переможцем "Ролан Гарроса"

1 хв читати

Іспанський тенісист Рафаель Надаль переміг австрійця Домініка Тіма в фіналі турніру серії Великого шолома "Ролан Гаррос".

Результат протистояння - 6: 3, 5: 7, 6: 1, 6: 1 на користь Надаля.

Рахунок за перемогами в очних протистояннях тепер 9-4 на користь Надаля. Він є другою ракеткою світу, Тім - четвертою.

Таким чином, Надаль став 12-кратним тріумфатором "Ролан Гарроса". Найчастіше за нього цей турнір не вигравав ніхто.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...

ОСТАННЄ

Ліонель Мессі вшосте отримав "Золотий м'яч"

Збірна України зіграє в березні з чемпіонами світу Францією і Польщею

Україна зіграє на Євро-2020 з Нідерландами, Австрією і переможцем одного з плей-офф Ліги націй

"Динамо" програло "Мальме" на виїзді 3: 4 і ускладнило собі завдання виходу в плей-офф Ліги Європи

Фонд Silver Lake купує частку у власника футбольного клубу "Манчестер Сіті" за $500 млн

"Шахтар" забрав нічию з Манчестера і вийшов на чисте друге місце в групі Ліги чемпіонів перед останнім туром

Комітет з відповідності WADA вважає за необхідне відсторонити РФ на чотири роки від міжнародних змагань

УАФ просить правоохоронні органи розслідувати можливу причетність керівництва ФФУ при Г.Суркісі до заволодіння коштами УЄФА