07:14 29.07.2019

"Динамо" здобуло вольову перемогу над "Шахтарем" у матчі за Суперкубок України

1 хв читати

Київське "Динамо" завоювало Суперкубок України, обігравши в неділю в Одесі донецький "Шахтар" з рахунком 2: 1.

На останніх хвилинах першого тайму "гірники" вийшли вперед завдяки точному удару бразильця Алана Патріка. На 80-й хвилині динамівцям вдалося відігратися зусиллями центрального захисника Микити Бурди після подачі кутового. А за три хвилини після флангової передачі уругвайця Де Піни вдало зіграв на випередження півзахисник киян Денис Гармаш і приніс "Динамо" перемогу.

Тепер у "Динамо" стільки ж перемог у Суперкубку України, як і у "Шахтаря", - 8.

Суперкубок України розігрується з 2004 року. За нього борються чемпіон і володар або фіналіст Кубка України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...

ОСТАННЄ

WADA на чотири роки відсторонило РФ від участі в міжнародних спортивних змаганнях

WADA проведе засідання виконкому, на якому прийме рішення щодо російського спорту

Джошуа переміг Руїса в матчі-реванші і повернув собі чемпіонські пояси WBA Super, IBF, WBO і IBO

ВР ухвалила в першому читанні зміни до закону про фізкультуру і спорт

"Шахтар" забрав нічию з Манчестера і вийшов на чисте друге місце в групі Ліги чемпіонів перед останнім туром

Комітет з відповідності WADA вважає за необхідне відсторонити РФ на чотири роки від міжнародних змагань

УАФ просить правоохоронні органи розслідувати можливу причетність керівництва ФФУ при Г.Суркісі до заволодіння коштами УЄФА

Беленюк провів круглий стіл про перспективи розвитку спорту в системі освіти

"Динамо" оскаржить покарання через інцидент з капітаном "Шахтаря" Тайсоном

Після програшу Італії з рахунком 1:9 подав у відставку голова Федерації футболу Вірменії