12:33 09.09.2019

ФГВФО повторно виставив на голландський аукціон стадіон "Чорноморець" в Одесі

1 хв читати
ФГВФО повторно виставив на голландський аукціон стадіон "Чорноморець" в Одесі

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) повторно виставив на голландський аукціон нежитлові будівлі центрального стадіону "Чорноморець" на вул. Маразліївська, 1/20 в Одесі за 733,2 млн грн.

Згідно з повідомленням на сайті ФГВФО, аукціон з продажу пулу активів неплатоспроможного Імексбанку, до складу яких входить стадіон, відбудеться 26 вересня 2019 року. Організатор торгів – ТОВ "Фьост Файненшиал Нетворк Юкрейн".

Лот також охоплює права вимоги за 40 договорами, укладеними з юридичними особами. Загальна площа нежитлової нерухомості, розміщеної в історичному центрі Одеси, яку продають єдиним лотом, – 80,3 тис. кв. м.

Стадіон "Чорноморець" охопл.є, крім спортивної частини, бізнес-центр з рестораном загальною площею 10,7 тис. грн, фітнес-центр (4,3 тис. кв. м), готель (9,8 тис. кв. м), підземний паркінг тощо.

За даними ФГВФО, остання повна реконструкція стадіону відбулася в 2011 році. Стадіон "Чорноморець" дає змогу розмістити на трибунах понад 34 тис. осіб. Значна частина трибун захищена від опадів.

Як повідомлялося, стартова ціна реалізації цього пулу активів – 733,25 млн грн, що вп’ятеро нижче початкової ціни (3,66 млрд грн).

Раніше ці активи неодноразово виставляли на торги на ProZorro.Продажі і вже тричі через FFN, але до них так ніхто і не виявив зіцікавленості, що призводить до зниження ціни, відзначили в ФГВФО.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА