Інтерфакс-Україна
08:18 10.09.2019

У Києві вперше відбудеться чемпіонат світу з веслування на човнах "Дракон"

1 хв читати
У Києві вперше відбудеться чемпіонат світу з веслування на човнах "Дракон"

У Києві 11 вересня о 17:00 вперше відбудеться клубний чемпіонат із веслування на човнах "Дракон" ICF 2019, який збере понад 1000 учасників із різних країн світу, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"12-15 вересня на Оболонській набережній, а саме: на Київському водному стадіоні, можна буде побачити, як найкращі команди з усього світу змагатимуться за перемогу. Україну готуються представляти 15 клубів з усіх регіонів: "Дніпро", "Буревісник", "Кайзер", "Айронмен", "ДБС Київ", "Мала флотилія", "АВС", "Отаман", "Гетьман", "Харків", "Драгонком", "Сальса" та інші", - йдеться в повідомленні, розміщеному на офіційному сайті КМДА в понеділок увечері.

Більше ніж 1000 учасників із Китаю, США, Канади, Угорщини, Німеччини, Чехії, Польщі, Молдови, Швеції та інших країн приїдуть до Києва, щоб продемонструвати свою майстерність і поборотися за перемогу.

Веслування на човнах "Дракон" - це веслування на великому каное, з головою дракона і хвостом. 20 спортсменів розміщені в каное по десять з кожного боку. На кормі перебуває керманич. Офіційні змагання проводять лише на 10-місних і 20-місних човнах на дистанціях від 200 до 2000 метрів у чоловічому, жіночому і змішаному класах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Легкоатлетичний манеж у Черкасах постраждав від російського обстрілу - міністр спорту

Рада закликала Міжнародний паралімпійський комітет заборонити участь представників РФ та Білорусі у спортивних змаганнях

Зеленський позбавив Бубку та Клочкову держстипендій, Беленюк розцінює це як заклик повернутися в Україну

Рада закликала УЄФА заборонити участь білоруських команд у міжнародних змаганнях

Бідний про рішення МОК щодо юнацького спорту: РФ використовує тиск, підкуп та шантаж для потрібних для себе рішень

Закон про європейську модель спорту може сприяти збільшенню до 40% кількості українців, які займаються спортом, - Бідний

Сушкевич про успіхи України на Дефлімпіаді: Ми забезпечили системність в спорті людей з інвалідністю

Сушкевич: точно знаю, що ми гідно виступимо на Паралімпіаді-2026 в Італії

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА