Інтерфакс-Україна
10:03 18.10.2019

Генпрокуратура відкрила справу через несплату податків службовими особами ФК "Динамо" (Київ)

1 хв читати

 Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами ТОВ "ФК "Динамо "Київ", про що свідчить витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань, фотокопію якого розміщено на сайті ZN.UA ("Дзеркало тижня. Україна").

Кримінальне провадження під №42019000000002028 зареєстровано 17 вересня 2019 року.

Під час досудового розслідування кримінального провадження слідчі Генпрокуратури встановили, що "службові особи ТОВ "ФК "Динамо "Київ" забезпечили уникнення сплати товариством податків в особливо великих розмірах шляхом реалізації схем фінансування діяльності спортивного клубу з використанням банківських рахунків офшорної компанії".

Службовим особам ТОВ "ФК "Динамо "Київ" інкримінують ч.3 ст.212 (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від п'яти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років із конфіскацією майна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Безбар’єрний марафон 26 жовтня: 5 тисяч бігунів із 30 країн світу вийшли на старт заради єдності

Вболівальники у Кракові вивісили банери про Львів та Волинь під час матчу з "Шахтарем"

Міністр спорту Бідний: Російські та білоруські спортсмени залишаються поза Паралімпійськими іграми-2026

Україна не приєдналася до рішення Конференції ЮНЕСКО про обрання РФ до Комітету управління Фондом з викорінення допінгу у спорті

НОК розпочав пілотний проєкт менторської підтримки "Game Changers" для колишніх спортсменів

Роналду став першим футболістом-мільярдером зі статком $1,4 млрд

Італія подає в ООН пропозицію про перемир'я в Україні та Секторі Ґаза для Олімпійських ігор - міністр

Інформацію про 515 загиблих на війні спортсменів розміщено на сайті "Янголи спорту"

Україна закликала не допустити обрання представників РФ та Білорусі до керівних органів Європейської федерації гімнастики

Українська збірна ветеранів виборола 243 медалі на Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА