22:37 22.10.2019

"Шахтар" зіграв унічию 2: 2 із загребським "Динамо" в 3-му турі ЛЧ

1 хв читати

Донецький "Шахтар" зіграв унічию 2: 2 з хорватським "Динамо" (Загреб) у матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів.

На 16-й хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник України Євген Коноплянка. Але на 25-й хвилині іспанець Дані Ольмо зрівняв рахунок.

На 60-й хвилині півзахисник Міслав Оршич вивів гостей уперед з пенальті, який був призначений після фолу воротаря Андрія П'ятова на форварда Маріо Гаврановича.

Але на 75-й хвилині бразильський фланговий захисник Додо, який вийшов на заміну, після гарного пасу свого співвітчизника Алана Патріка вирівняв результат на табло.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...

ОСТАННЄ

Зірки тенісу пожертвували понад $ 170 тис. постраждалим від пожеж в Австралії

Бородянський анонсував моніторинг спортивної інфраструктури України

ФК "Барселона" встановив європейський рекорд із доходів, першим подолавши планку в 800 млн євро на рік

Конфісковане у Курченка майно "Металіста" буде передано в управління нового держпідприємства

Майно "Металіста" передано в держвласність

Зеленський вручив державні нагороди спортсменам Дефлімпійської збірної України

Стратегія розвитку спорту України до 2032 року націлена на інфраструктуру, збільшення фінансування та визначення пріоритетних видів спорту

Мінкультури і спорту ініціювало скасування меддовідок для спортивних змагань і занять спортом