22:37 22.10.2019

"Шахтар" зіграв унічию 2: 2 із загребським "Динамо" в 3-му турі ЛЧ

1 хв читати

Донецький "Шахтар" зіграв унічию 2: 2 з хорватським "Динамо" (Загреб) у матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів.

На 16-й хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник України Євген Коноплянка. Але на 25-й хвилині іспанець Дані Ольмо зрівняв рахунок.

На 60-й хвилині півзахисник Міслав Оршич вивів гостей уперед з пенальті, який був призначений після фолу воротаря Андрія П'ятова на форварда Маріо Гаврановича.

Але на 75-й хвилині бразильський фланговий захисник Додо, який вийшов на заміну, після гарного пасу свого співвітчизника Алана Патріка вирівняв результат на табло.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...

ОСТАННЄ

Збірна України на останніх секундах обіграла Естонію в товариському матчі

Україна направила Японії ноту через участь у турнірі з карате команди "ДНР"

У Бельгії каратимуть футбольні клуби за расизм і гомофобію вболівальників

Генпрокуратура закрила кримінальне провадження стосовно екс-міністра спорту Коржа, але триває розслідування фактової справи

"Динамо" звело внічию матч Ліги Європи з "Копенгагеном", "Олександрія" вирвала вольову нічию у "Сент-Етьєна"

Проект держбюджету-2020 передбачає фінансування Мінкультури та спорту в сумі 15,084 млрд грн

Захисник "Зеніту" Ракицький заявив про завершення кар'єри в збірній України через політику