07:13 31.10.2019

"Динамо" обіграло "Шахтар" у Києві в Кубку України

1 хв читати

Київське "Динамо" обіграло донецький "Шахтар" з рахунком 2: 1 у додатковий час на "Олімпійському" в Києві в рамках 1/8 фіналу Кубка України.

На 22-й хвилині, після дальнього удару, рахунок в матчі на НСК "Олімпійський" відкрив гравець "Динамо" Сергій Сидорчук.

На 2-й доданій хвилині точним ударом під час кутового біля воріт "Динамо" рахунок зрівняв Тарас Степаненко.

На 109-й хвилині чемпіон світу U-20 Денис Попов головою вколотив м'яч у сітку воріт після подачі з кутового.

Завантаження...

ОСТАННЄ

Вакцинація спортсменів, що беруть участь в Олімпійських іграх, розпочнеться 15 квітня - Мінспорту України

Міжнародне агентство допінг-тестування розслідує справу про вживання допінгу російськими веслярами

Український важкоатлет Чумак виграв золоту медаль у двоєборстві на чемпіонаті Європи в Москві

Вісім країн підтвердили проведення у себе матчів чемпіонату Європи 2020 року з глядачами

Прес-секретар Держдепу США: Вашингтон обговорює із союзниками питання про бойкот зимової Олімпіади в Пекіні

Зеленський: Українські компанії зацікавлені в реалізації інфраструктурних проектів для забезпечення проведення ЧС з футболу в Катарі у 2022 році

Сеул представив МОК ініціативу про спільне проведення Олімпійських ігор-2032 із Пхеньяном

Естафету Олімпійського вогню через японську префектуру Осака може бути скасовано з огляду на COVID-19