20:01 12.11.2019

У Бельгії каратимуть футбольні клуби за расизм і гомофобію вболівальників

1 хв читати
У Бельгії каратимуть футбольні клуби за расизм і гомофобію вболівальників

Професійна футбольна ліга Бельгії, до якої входять 24 клуби, вирішила не допускати на матчі без проходження спеціального освітньо-виховного курсу вболівальників, помічених в ході ігор у вигукуваннях расистських і гомофобних гасел і інших образливих діях.

Крім того, Pro League оголосила про те, що відповідальність за поведінку фанатів покладається на їхні клуби, повідомили у вівторок видання бельгійської групи Mediahuis.

Реалізацією такого плану Pro League розраховує "вигнати зі стадіонів будь-які наспіви і вигуки дискримінаційного або образливого змісту".

Ліга розробила серію пропозицій для професійних клубів від попереджень до санкцій і сподівається, що цей план буде застосований і щодо аматорських команд.

За словами офіційного представника Pro League, після серйозних інцидентів з поведінкою уболівальників в останні роки такі факти більше не можуть залишатися безкарними.

"Це ніколи по-справжньому не усвідомлювалося як негідна поведінка, а сприймалося швидше, як традиційний фольклор. Цей час минув", - заявив він.

За його словами, тепер за будь-які образливі вигуки на адресу арбітрів або гравців відповідні клуби без будь-яких винятків повинні будуть відповідати перед футбольним союзом. Це потребуватиме великої додаткової роботи, але ліга до неї готова заради гідного проведення ігор.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА